جمعه     16/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 373

image 2019 8 27 8 7 14 155 cHX

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان خراسان جنوبی با حضور معتمدیان استاندار ، پور عیسی رییس سازمان، فرماندهان نظامی و انتظامی استان ، فرمانداران و سایر مدیران دستگاههای اجرایی استان دوشنبه شب در محل سالن شهید رجایی استانداری  برگزار گردید.

در ابتدای جلسه  پورعیسی، رئیس سازمان ، ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان جلسه و تبریک هفته دولت ، به بیان فلسفه برگزاری این جشنواره پرداخت و تصریح کرد که ارزیابی عملکرد در راستای اجرا و پیاده سازی نظام مدیریت عملکرد انجام می شود.

در ادامه  آموزگار، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان، گزارش مختصری از فرآیند ارزیابی عملکرد در دو بعد شاخص های عمومی و اختصاصی ارائه نمود و عنوان داشت که هدف از این ارزیابی، سنجش میزان موفقیت دستگاه های اجرایی در تحقق سیاست های کلی نظام و برنامه جامع اصلاح نظام اداری می باشد.

در ادامه وی به توضیح مراحل فرآیند ارزیابی عملکرد و همچنین نحوه انتخاب دستگاه های برتر بر اساس بخشنامه برگزاری جشنواره شهید رجایی پرداخت.

سپس  معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی ضمن تقدیر و تشکر از پورعیسی رییس سازمان و مجموعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی، برای برگزاری به موقع جشنواره شهید رجایی، خواستار اهتمام هر چه بیشتر دستگاه های اجرایی در فرآیند ارزیابی عملکرد شد. ایشان تصریح کرد که دستگاه های اجرایی استان بر اساس شاخص های ابلاغی سازمان اداری و استخدامی کشور مورد ارزیابی قرار گرفتند و طبق امتیازات کسب شده، رده بندی دستگاه ها انجام شد.

مقام عالی دولت در استان  تصریح کرد: انتظارات ما در سال جاری به مراتب بیشتر از سال های قبل است و علاوه بر شاخص های ابلاغی از سوی سازمان اداری و استخدامی، شاخص های جدیدی از جمله: میزان اهتمام دستگاه های اجرایی برای حضور در بین مردم و مخصوصا مناطق محروم، حضور مسئولان دستگاه ها در نماز جمعه به عنوان میز خدمت برای پاسخ به خواسته های مردم، میزان اهتمام دستگاه ها در پیگیری و اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار و همچنین میزان تسلط مدیران بر بودجه 98 برای استفاده از ظرفیت قانونی آن در جذب هرچه بیشتر اعتبارات ملی نیز در دستور کار ارزیابان قرار خواهد گرفت.

در پایان این جشنواره از دستگاه های برتر استانی، تقدیر بعمل آمد.  

 

image 2019 8 27 8 7 14 276 V3C