دوشنبه     12/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 262

IMG 4289

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان ؛ صبح امروز امیرحسنخانی ، نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه د رمجلس شورای اسلامی با پورعیسی رییس سازمان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار جهانشاهی معاون  هماهنگی برنامه و بودجه و دبیران کمیته برنامه ریزی شهرستانهای استان نیز حضور داشتند.

امیرحسنخانی به بررسی مشکلات  اقتصادی استان پرداخت و پیشنهاداتی در خصوص تدوین اسناد توسعه اقتصادی  و اشتغال زایی در روستاها ارائه داد.

وی بر احداث گلخانه ها و ایجاد مشاغل با ارزش افزوده بالا تاکید و تصریح کرد : باید در زمینه اشتغال ظرفیت های جدیدی ایجاد شود.

نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه د ر مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سازمان مدیریت مغز متفکر دولت است .

پورعیسی رییس سازمان از اظهارات امیرحسنخانی تشکر نمود و افزود سازمان مدیریت و برنامه ریزی آمادگی همکاری لازم را در زمینه رفع مشکلات استان و پیگیری مسائل مطرح شده  را دارد.

وی گفت باید طرح های پیشنهادی پخته  و سپس با متولیان امر درمیان گذاشته شود. وی خطاب به دبیران کمیته برنامه ریزی شهرستانها افزود: طرح های پیش بینی شده باید به عنوان برنامه های عملیاتی و جامع در سند توسعه شهرستانها مطرح و قابلیت اجرا پیدا کند.

 در این دیدار پیشنهادات و مواردی به هریک از دبیران کمیته ها جهت پیگیری محول و بحث و تبادل نظر در راستای مشکلات و  قابلیتهای شهرستانها انجام شد.

IMG 4292

IMG 4283