جمعه     09/خرداد/1399 
دسته: اخبار
بازدید: 212

IMG 4118

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ عباس نژاد، مدیر عامل شرکت پیمانکاری فرازاب با پور عیسی رییس سازمان ، چهارشنبه 98/5/9 دیدار و گفت و گو کرد.

شرکت فرازاب پیمانکار احداث راه میل 78 به ولایت فراه افغانستان میباشد. عباس نژاد ، مدیر عامل شرکت مذکور پس از توضیحاتی پیرو پروژه و درصد پیشرفت آن مشکلات خود را مطرح و افزود : متاسفانه مدتی است که گازوئیل گران شده است وبا توجه به اینکه نیاز اصلی ما محسوب  میشود خرید آن با نرخ فعلی مقرون به صرفه نیست.

عباس نژاد ادامه داد: نوسانات قیمت و تفاوت نرخ ارز باعث متضرر شذن پروژه شده است و با توجه به این مشکل مخارج به شدت دچار افزایش شده است.

مدیرعامل شرکت فرازاب گفت: متاسفانه در گمرک مشکللاتی داریم و اظهار داشت همکاری لازم را در این رابطه ندارند.

وی اظهار داشت مشکل دیگر ، تخصیص اعتبارات مصوب سال جاری میباشد و آخرین موضوع اختلاف بین دستگاه مجری و پیمانکار است وی در ادامه این مطلب افزود در رابطه با اختلافات موجود و تفاوت نرخ ارز نامه ای به  تهران مکتوب کرده ایم که خواستار پیگیری مساله شد.

پور عیسی، رییس سازمان مشکلات موجود را به دو  بخش معاونت هماهنگی برنامه و بودجه و مدیریت نظام فنی و اجرایی  سازمان ارجا داد .

امیدیان ، کارشناس بودجه سازمان نیز که در این جلسه حضور داشت توضیحاتی را پیرو این موضوع مطرح و از سمت رییس سازمان مامور پیگیری و حل مشکلات ان شرکت شد.