سه شنبه     01/بهمن/1398 

مشاور امور شهدا و ایثارگران استاندار خراسان جنوبی با مجید پورعیسی رییس سازمان دیدار کرد.

IMG 7271

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛زارعی مشاور استاندار در امور شهدا و ایثارگران با رییس سازمان دیدار و گفت و گو کرد.

این دیدار با هدف پیگیری تامین اعتبار منابع مالی یادمان شهید کاوه در محل زادگاه وی صورت پذیرفت.

و مقرر شد  پس از تصویب نهایی طرح پیگیری های لازم از سوی سازمان انجام پذیرد.

مجید پورعیسی رییس سازمان پیگیری این موضوع را به معاونت هماهنگی برنامه و بودجه سازمان واگذار کرد.IMG 7278

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛دوشنبه 30 دی 98 جلسه ی بررسی نحوه ی واگذاری ساختمان متعلق به سازمان جهاد کشاورزی به منظوراستفاده شرکت های دانش بنیان تحت پوشش پارک علم و فناوری استان، به ریاست مجید پور عیسی رییس سازمان ، ناصری رییس پارک، نمایندگان جهاد کشاورزی و نماینده فرمانداری قائن در محل دفتر رییس سازمان برگزار شد.

 

گزارش تکمیلی در خبرآتی ارائه خواهد شد.وحدانی نیا معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی، با رییس سازمان دیدار کرد.

 

IMG 7267

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛ صبح امروز وحدانی نیا معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، در طی دیداری با مجید پور عیسی رییس سازمان گفت و گو کرد.

وحدانی نیا در این دیدار ضمن بیان پاره ای گزارشات به بیان برنامه های آتی این معاونت پرداخت. وی عنوان کرد: یکی از مهم ترین برنامه های پیشرو آموزشهای قبل، حین و بعد از ازدواج جوانان استان میباشد که برنامه ریزی در این رابطه انجام شده است.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تصریح کرد: پیشنهاداتی در این حوزه و در رابطه با پوشش بهتر جامعه هدفمان داریم که نیاز به همراهی و همکاری سازمان مدیریت وجود دارد.

مجید پور عیسی با تاکید بر این نکته که باید تمامی پیشنهادات قابلیت اجرایی داشته باشند گفت: اجرای برنامه های کاربردی باعث افزوایش سطح رضایتمندی در جامعه میشود. وی افزود باید تلاش کرد ناهنجاری های موجود در جامعه کاهش و یا اصلاح شوند.

وی با ذکر این نکته که سازمان در راه توسعه و منافع استان همیشه پای کار بوده است افزود کارشناسان ما در حوزه های مختلف آمادگی برای انجام فعالیتهای موثر و مفید را دارند.

مجید پور عیسی تصریح کرد در زمینه آموزش، سازمان توانایی و پتانسیل همکاری و برگزاری دوره های مورد نظر را دارد.

رییس سازمان پیشنهاد کرد: 

با تاکید بر تعامل دوسویه دادگستری استان با دبیرخانه شورای برنامه ریزی و توسعه استان جهت رفع مسائل و مشکلات آن حوزه از مسیر کارگروه امور اجتماعی و فرهنگی ذیل شورا و گروههای کاری زیرمجموعه کارگروه اقدامات لازم توسط زربان کارشناس سازمان انجام پذیرد.

تدوین برنامه عملیاتی سال 99  ان حوزه و تعمیم آن به کلیه شهرستانهای استان و بهره گرفتن از ظرفیت کمیته برنامه ریزی شهرستانها جهت رفع مسائل و مشکلات اجتماعی فرهنگی شهرستانها از طریق تعامل دوسویه با دبیران کمیته برنامه ریزی شهرستانها و دبیرخانه شورای برنامه ریزی و توسعه استان الزامی باشد. 

ارائه اولویت های پژوهشی جهت طرح در کارگروه آموزش، پژوهش فن آوری و نوآوری استان انجام شود.

 

IMG 7266 رییس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی با مجید پور عیسی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار کرد.

 

IMG 7258

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛ دوشنبه 29 دی 98 حجت الاسلام کمیلی رییس ستاد اقامه نماز استان با مجید پور عیسی رییس سازمان دیدار و گفت و گو کرد .

این دیدار به منظور ساخت و رفع مشکلات مجتمع فرهنگی و مذهبی امام خمینی (ره) و شهرک طلاب واقع در بولوار  امام علی (ع) مهرشهر در محل دفتر کار رییس سازمان برگزار گردید.

ابتدا رییس ستاد اقامه نماز استان گزارشی از روند ساخت و ساز موارد مذکور را بیان  و مشکلات پیش رو را مطرح کرد.

در این راستا مجید پور عیسی رییس سازمان با تاکید بر نقش نماز در زندگی انسان و جامعه افزود باید هر چه بیشتر در این راه تلاش شود.

وی در خصوص موارد مطروحه از طرف ستاد اقامه نماز دستور پیگیری موارد ذیل را به کارشناسان مربوطه داد:

  • با هماهنگی و همکاری بسیج سازندگی نیروی مقاومت بسیج استان پروژه تا شهریور ماه سال آینده تکمیل شود.
  • کارشناسان سازمان همراه کارشناسان فرمانداری بیرجند و دستگاههای مربوطه از محل بازدید به عمل آورده و برای حل مشکلات شهرک مذکور جلساتی با حضور دستگاههای اجرایی برگزار گردد.

 

"شایان ذکر است در این جلسه کمیلی از زحمات و پیگیری های مجید پور عیسی رییس سازمان در خصوص همکاری و همراهی در برنامه های ستاد اقامه نماز با اهدای لوح تقدیر  از وی تشکر و قدر دانی نمود."

 

تقدیرنامه 1