شنبه     05/بهمن/1398 

هم اکنون در جلسه بررسی سند توسعه میان مدت شهرستان درمیان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی اظهار داشت:

 

IMG 20200125 WA0009

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛جلسه بررسی سند توسعه شهرستان درمیان به ریاست محمدصادق معتمدیان استاندار و با حضور مجید پورعیسی رییس سازمان، مدیران کل حوزه ستادی، مدیران کل دستگاه های اجرایی، فرماندار و مدیران شهرستان درمیان در حال برگزاری است.

 

مجید پورعیسی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی،در جلسه بررسی سند توسعه شهرستان درمیان در مورد اعتبارات حوزه آبخیز داری توضیحاتی ارائه کرد.

وی افزود: برای این حوزه اعتبارات استانی تعلق گرفته است و مساعدت لازم در این زمینه انجام خواهد شد.

پور عیسی ادامه داد:لازم است شهرداران چانه زنی با هلدینگ های بنیاد مستضعفان برای اجرای برنامه ها و طرح ها را داشته باشند. هفتمین جلسه عمومی سازمان با حضور مجید پور عیسی رییس سازمان تشکیل شد.

 

IMG 7300

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛"هفتمین جلسه عمومی سازمان با حضور مجید پور عیسی"،رییس و سایر همکاران سازمان با موضوع"توانمند سازی و خودباوری "برگزار شد.

مجید پور عیسی رییس سازمان در این جلسه با تاکید بر خودباوری و توانمند سازی افراد گفت:ما باید تلاش کنیم با مطالعه و افزایش سطح توانمندی خود در زمینه های مختلف به خودباوری برسیم.

وی افزود: باید یافته ها و توانمندی های خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم و با همکاری و هم افزایی بتوانیم کارهای جدیدی انجام دهیم.

در ادامه مباحثی پیرو تفکر سیستمی و راههای رسیدن به خودباوری توسط حمیدرضا اطمینانی ارائه شد.حمیدرضا اطمینانی در این باره گفت:برای تغییر یک راه وجود دارد و آن هم طرز تفکر است. وی افزود: مدل های فکری دو نوع است: رشد و ایستا.رشد یعنی اینکه بپذیریم و بدانیم که میتوانیم بیاموزیم و تغییر کنیم ولی در مدل فکری ایستا باورشان این است که افراد با توانایی به دنیا می آیند ...

 

IMG 7292

IMG 7295

IMG 7302

 هم اکنون شنبه ۵ بهمن،جلسه بررسی سند توسعه میان مدت شهرستان درمیان با حضور مجید پور عیسی رییس سازمان در حال برگزاری است.

 

IMG 20200125 091423 704

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛ جلسه بررسی سند توسعه میان مدت شهرستان درمیان به ریاست معتمدیان استاندار و با حضور "مجید پور عیسی رییس سازمان"، مدیران کل حوزه ستادی، مدیران کل دستگاه های اجرایی، فرماندار و مدیران شهرستان درمیان در حال برگزاری است.

محمدصادق معتمدیان در جلسه بررسی سند توسعه میان مدت شهرستان درمیان اظهار کرد: ۱۵ مهرماه تفاهم نامه‌هایی با دستگاه‌ها در رابطه با محرومیت‌زدایی در برخی شهرستان‌ها که محرومین بیشتری دارند، امضا شد.

وی با اشاره به انعقاد سه تفاهم‌نامه با حضور معاون اول رییس جمهور در استان، افزود: تفاهم‌نامه‌هایی با بنیاد برکت، کمیته امداد، قرارگاه بسیج سازندگی کشور در راستای محرومیت‌زدایی منعقد شد و تفاهم‌نامه دیگری در مورد شهرستان درمیان با بنیاد مستضعفان منعقد شد تا به عنوان معین در این شهرستان اجرا شود.

استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اجرای ابلاغیه از سوی مقام رهبری در حوزه محرومیت‌زدایی، تصریح کرد: در سه ماه گذشته جلسات خوبی با رییس بنیاد مستضعفان برگزار کردیم و تایید شد که بنیاد مستضعفان به معنوان معین شهرستان درمیان ورود پیدا کند.

 

IMG 20200125 WA0006

 

IMG 20200125 091431 927جلسه ی امکان استفاده و اختصاص تسهیلات تبصره 19 به صورت تسهیلات تلفیقی برای واحدها و مجتمع های تولیدی سطح استان با حضور رییس سازمان تشکیل شد.

 

IMG 7284

 

دستور کار جلسه: ‏‏‏‏امکان استفاده و اختصاص تسهیلات تبصره 19 به صورت تسهیلات تلفیقی برای واحدها و مجتمع های تولیدی سطح استان  

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ جلسه ی بررسی امکان استفاده و اختصاص تسهیلات تبصره 19 به صورت تسهیلات تلفیقی برای واحدها و مجتمع های تولیدی سطح استان به "ریاست مجید پور عیسی رییس سازمان" و با حضور جرجانی مدیر کل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری، قوسی مدیر کل جهاد کشاورزی، مدیر شعبه شرکتهای شهرکهای کشاورزی استان،مدیر عامل شعب بانک کشاورزی استان چهارشنبه 2 بهمن 98 در محل دفتر رییس سازمان برگزار شد.

مباحث مطروحه:

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر بین اعضا، راه کارهای امکان استفاده از یارانه سود تسهیلات تبصره 19 به صورت تسهیلات تلفیقی برای واحدها و مجتمع های تولیدی سطح استان مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

مجید پور عیسی رییس سازمان اظهار داشت: در راستای تحقق موضوع مورد بحث،حمایتهای لازم از سوی سازمان صورت پذیرد و گزارش روند کار اعلام گردد.