دوشنبه     29/مرداد/1397 
دسته: اخبار
بازدید: 501

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبي، روز گذشته در جلسه کميته نهادها و سازمان هاي ستاد گراميداشت دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي استان سخن مي گفت با بيان اين مطلب، افزود: دهه فجر سند پيروزي ملت قهرمان ايران اسلامي است و متعلق به همه اقشار ، گروه ها و آحاد مختلف جامعه است.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛عباسعلي بهاري، به تشکيل کميته نهادها و سازمان هاي ستاد گراميداشت دهه فجر اشاره كرد و ادامه داد: هدف از تشكيل اين كميته جلوگيري از موازي كاري و نيز ايجاد هماهنگي لازم با دستگاه هاي اجرايي به منظور استفاده حداكثري از ظرفيت رسانه اي و تبليغاتي تمامي دستگاه ها است. رئیس کمیته نهادها و سازمان های ستاد گراميداشت دهه فجر استان ، ايجاد جو نشاط و شادابي در استان را از ديگر اهداف تشکيل اين کميته برشمرد و خاطر نشان ساخت: مسئولين روابط عمومي دستگاه ها بايد بگونه اي برنامه ريزي كنند تا برنامه هاي اين دهه از نظر كمي و كيفي در شان اين ايام باشد. بهاری، فضاسازی مناسب ادارات و دستگاه های اجرايي در ايام ا... دهه فجر را مورد تاکيد قرار داد و گفت: اين فضاسازي بايد متناسب با ايام دهه فجر و با ماهيت فرهنگي به انجام برسد تا بتواند در نسل هاي جديد بازخورد و اثرگذاري لازم را داشته باشد. مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبي، ارائه خدمات ويژه در ايام دهه فجر از سوي دستگاه هاي خدمات رسان را مورد اشاره قرار داد و تصريح کرد: برنامه هاي درون و برون سازماني که در اين ايام پيش بيني مي شود بايد به بهترين شكل ممكن برگزار شده و گزارش اقدامات انجام شده نيز به ستاد گراميداشت دهه فجر و اداره كل روابط عمومي استانداري ارسال گردد. بهاری، استفاده از ظرفیت رسانه ها به منظور انعکاس خدمات و اقدامات دولت در بخش های مختلف را مورد تاکيد ويژه در ايام ا... دهه فجر قرار داد و يادآورشد: ضعفي که در امر اطلاع رساني وجود دارد موجب شده آندسته از خدمات مطلوب و مناسب دولت در حوزه هاي مختلف به خوبي اطلاع رساني نشود. مسئول کمیته نهادها و سازمان های ستاد گرامیداشت دهه فجر استان، به استفاده مناسب از تريبون نماز جمعه به عنوان يک ظرفيت مهم اطلاع رساني اشاره کرد و ادامه داد: در برنامه هاي تبليغات ايام دهه فجر بايد نامگذاري سال نيز به عنوان يك امر مهم مورد توجه قرار گيرد. بهاری، برگزاری ملاقات های مردمي و نشست هاي خبري را به عنوان يک اولويت مهم کاري در ايام دهه فجر مورد تاکيد قرار داد و گفت:مديران روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي بايد در خصوص حضور مديران دستگاه ها در رسانه ها خصوصاً رسانه ملي به منظور تبيين وتشريح برنامه ها و خدمات دستگاه متبوع اقدام و برنامه ريزي لازم را صورت دهند. وی با بیان اینکه مسئولين روابط عمومي از تمامي ظرفيت هاي در اختيار به منظور انعکاس خدمات دولت در دستگاه ها استفاده کنند، اظهار داشت: برنامه هاي دستگاه هاي اجرايي بايد به نحو مطلوب از كانال اختصاصي و نيز وب سايت آن دستگاه به اطلاع عمومي مردم عزيز رسانده شود.

این گزارش حاکیست؛ در این جلسه رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي و معاون طرح وبرنامه شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان نيز به تشريح برنامه ها و نحوه گزارش گيري برنامه ها در سطح دستگاه هاي اجرايي پرداختند.

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی