دوشنبه 28/خرداد/1397
دسته: اخبار
بازدید: 680

پارسا رئیس مرکز آمار ایران به همراه محزون مدیر کل دفتر ریاست، روابط عمومی و همکاری های بین الملل این مرکز روز گذشته به منظور بررسی عملکرد فعالیت های معاونت آمار واطلاعات سازمان مدیریت وبرنامه ریزی وارد استان شدند .

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ در بدو ورود در جلسه ای که با کلیه کارکنان سازمان تشکیل شد شرکت نموده و به تشریح برنامه های مرکز آمار ایران پرداخته و عملکرد برتر استان در سرشماری سال گذشته اشاره نموده واز مدیریت عالی و عوامل اجرایی سرشماری نفوس و مسکن 95 تقدیر وتشکر کردند. ایشان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی را سازمانی جوان، پویا و با سطح فکری وعملکردی بالا دانستند.

پارسا سپس در جلسه نشست خبری شرکت کرده و به سوالات خبرنگاران در زمینه مختلف آماری پاسخ گفتند.رئیس محترم مرکز آمار ایران در این نشست خبری ضمن اشاره به برنامه ملی آمار و نقش و جایگاه آمار در کشور راجع به محاسبه نرخ تورم،نرخ بیکاری و وضعیت مهاجرت در سرشماری توضیحاتی ارائه دادند. در ادامه ایشان در جلسه تخصصی با همکاران معاونت آمار واطلاعات شرکت نمودند وبه تشریح برنامه های آتی مرکز آمار ایران پرداخته ومسائل ومشکلات معاونت آمار و اطلاعات را مورد بررسی قرار دادند.