دوشنبه     29/مرداد/1397 
دسته: اخبار
بازدید: 1034

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبیبه گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ مهندس آرین رئیس سازمان در جلسه شوراي هماهنگي ترافيک استان روز گذشته در محل سالن جلسات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری حضور یافت.

 

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبي در این جلسه گفت: باتوجه به فصل بازگشايي مدارس، ايمن سازي مدارس و مباحث مرتبط در اين رابطه بايد به عنوان يک اولويت مهم مورد توجه قرار گيرد.

محمد فرهادي، به منويات مقام معظم رهبري در خصوص حوادث و تلفات جاده اي اشاره کرد وادامه داد: ايشان سه موضوع راه ها ، خودرو و خودروساز و پليس راه را سه مولفه مهم در بروز حوادث و سوانح جاده اي دانستند، از اين رو بايد همه اين موارد به صورت توامان مورد توجه دست اندرکاران امر قرار گيرد.

وی ساماندهی سرویس مدارس را مورد تاکيد قرار داد و افزود: خط کشي معابر خصوصاً در ورودي مدارس بايد مورد توجه آموزش و پروش و دستگاه هاي ذي ربط قرار گيرد اين در حاليست که اين امر به فرمانداران استان نيز ابلاغ شده است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبي، به ساماندهي ايستگاه هاي صلواتي با توجه به نزديک شدن به ماه محرم اشاره کرد و ادامه داد: متوليان امر در اين رابطه بايد ضوابط مشخص شده دراين رابطه را رعايت کنند.

فرهادی، اخذ مجوزهای مربوط به این امر را مورد تاکيد قرار داد و افزود: رعايت موازين بهداشتي از ديگر مواردي است که بايد به طور جد مورد تاکيد متوليان امر قرار داشته باشد.

وی ادامه داد: در سال جاری اولویت تخصيص اعتبار از محل جرائم به خريد و نصب دوربين اختصاص خواهد يافت.

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی