نشست شورای دانشگاه بیرجند با حضور محمد رضا واعظ مهدوی، معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و روسای دانشگاه های استان در دانشگاه بیرجند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ در ابتدای این نشست رئیس دانشگاه بیرجند به معرفی رؤسای دانشگاه های استان پرداخت و سپس هر یک از رؤسای دانشگاه ها گزارش هایی از وضعیت دانشگاه خود ارائه کردند و درخواست های خود را مطرح نمودند.

در ادامه معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نیز گفت : برای اختصاص اعتبارات برای دانشگاه ها مکانیزم هایی وجود دارد مثل مکانیزم های شاخص بندی بودجه . وی ادامه داد علاوه بر این اگر ابتکارات ، خلاقیت ها،طرح ها، مقالات و پژوهش هایی از سوی دانشگاه ها ارائه شود که باعث رشد بالای فرهنگی و اجتماعی گردد می شود روی آنها متمرکز شد و بودجه ای در این زمینه نیز اختصاص داد .

واعظ مهدوی در ادامه عنوان کرد : دانشگاه ها در ارتقاء تولید در استان نقش بسیار مهمی دارند و پایان نامه ها ، مطالعات و طرح های تحقیقاتی در زمینه افزایش و ارتقاء تولید را کاملاً مورد حمایت قرار خواهیم داد.

واعظ مهدوی در پایان به مسایل و مشکلات مطرح شده از سوی رؤسای دانشگاه های استان پاسخ و قول مساعدت در این زمینه را داد .

معرفی رئیس سازمان

مهندس محمّدهادی آرین

پروژه های قابل واگذاری استان

سایت های مرتبط

آخرین بروز رسانی

پنج شنبه 05 اسفند 1395 9:41:27 ق ظ .

آمار بازدیدکنندگان

امروز278
دیروز335
هفته278
ماه8330
کل73225

5
آنلاین
دوشنبه, 09 اسفند 1395 15:47

شعار سال

اقتصاد مقاومتی ، اقادام و عمل