استاندارخراسان جنوبی که ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان سخن می گفت با بیان این مطلب به مشکلات استان در حوزه های مختلف اشاره کرد و افزود: با توجه به تنگناهایی که در استان وجود دارد مدیران باید جهادگونه و با اعتقادی قلبی شبانه روز برای حل مشکلات استان تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه استان، سید علی اکبر پرویزی، ادامه داد: همانگونه که در دوران ۸سال دفاع مقدس رزمندگان اسلام با اعتقادی قلبی، تلاشی فراتر از حد معمول داشته اند، مدیران نیز باید با تمسک به روحیه انقلابی گری رزمندگان و ایثارگران ، برای حل مشکلات مردم و ارائه خدمت بهتر و بیشتر به آنان تلاش کنند.

وی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی به عنوان یکی از استان های شرقی کشور وضعیت مطلوبی ندارد، گفت: قطعاً باتکیه بر اعتبارات دولتی نمی توان مشکلات موجود در این منطقه را مرتفع ساخت؛ از اینرو رسیدن به توسعه در این استان نیازمند توجه ویژه مسئولین کشوری و استفاده از ردیف های اعتباری متمرکز در مرکز است.

وی با اشاره به تلاش های ارزشمند صورت گرفته جهت اخذ اعتبارات ملی، گفت: مدیران باید تلاش کنند قبل از بسته شدن بودجه سال ۹۶ضمن اخذ ردیف های اعتباری برای اجرای پروژه های کلان در این استان ، اعتبارات موجود در دستگاه مربوطه را نیز افزایش دهند.

وی خدمت شبانه روزی به مردم را بالاترین شان مسئولین دانست و تصریح کرد: مدیران ارائه خدمت به مردم را نه تنها به عنوان یک وظیفه اداری بلکه به عنوان یک وظیفه دینی، اخلاقی و اعتقادی دنبال کنند.

مقام عالی دولت در استان، تامین آب شرب ،صنعت وکشاورزی را از جمله مهمترین مشکلات استان دانست و تصریح کرد: توسعه معادن استان نیز درگرو توسعه راه ها و ایجاد خط ریلی راه آهن است که در این زمینه اقداماتی انجام شده که امیدواریم هرچه سریعتر به سرانجام برسد.

پرویزی، با بیان اینکه مردم از مسئولین انتظار کار و خدمت دارند، گفت: مدیران تلاش کنند تا از بروزهرگونه رفتاری که شائبه تبعیض و فساد دارد به جد پرهیز کنند چرا که در غیر این صورت زمینه های بی اعتمادی در مردم ایجاد خواهد شد.

وی در پایان خواستار استفاده از ظرفیت آستان قدس رضوی در اجرای پروژه های محرومیت زدا در استان شد و افزود: آستان قدس رضوی ظرفیت بسیار خوبی است که می توان از این ظرفیت برای رفع محرومیت در این استان نیز استفاده کرد از اینرو آمادگی کامل برای همکاری با این نهاد مهم و مقدس برای اجرای پروژه های مشترک در استان وجود دارد.

معرفی رئیس سازمان

مهندس محمّدهادی آرین

پروژه های قابل واگذاری استان

سایت های مرتبط

آخرین بروز رسانی

پنج شنبه 05 اسفند 1395 9:41:27 ق ظ .

آمار بازدیدکنندگان

امروز280
دیروز335
هفته280
ماه8332
کل73227

6
آنلاین
دوشنبه, 09 اسفند 1395 15:51

شعار سال

اقتصاد مقاومتی ، اقادام و عمل