جلسه هماهنگی ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 با اداره کل صدا و سیمای استان خراسان جنوبی صبح روز یکشنبه 95/6/21 با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه و مدیر اجرایی سرشماری در استان، معاون آمار و اطلاعات و قائم مقام مدیر اجرایی سرشماری استان و مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی در محل اداره کل صدا و سیمای استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95، آرین در این جلسه که به منظور هماهنگی و همکاری هر چه بهتر و بیشتر رسانه ها در سرشماری برگزار شد، ضن تبریک اعیاد پیش رو، بر لزوم آگاهی بخشی، اطلاع رسانی و آموزش عمومی از طریق رسانه ملی تاکید نمود. وی بر نقش موثر رسانه ها در مشارکت مردم برای سرشماری عمومی نفوس و مسکن اشاره کرده و گفت: رسانه ها با روشن نمودن افکار عمومی و ارائه اطلاعات جامع و مفید می توانند در این طرح ملی گام بسزایی برداشته و اهمیت آن را برای همگان آشکار نمایند.

در ادامه، ضامن، ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص چگونگی مراحل سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95، گفت: نتایج حاصله از سرشماری نفوس و مسکن در برنامه‌ریزی‌های کشور و نیز توسعه و پیشرفت آن نقش بسزایی دارد و با تکیه به آمار بدست آمده از این طرح می توانیم در جهت ارائه خدمات مطلوب حرکت نماییم.

در پایان نیز، ثقفی، مدیرکل صدا و سیمای استان در خصوص اجرای هماهنگ و هرچه بهتر سرشماری عمومی نفوس و مسکن قول مساعد داد.

معرفی رئیس سازمان

مهندس محمّدهادی آرین

پروژه های قابل واگذاری استان

سایت های مرتبط

آخرین بروز رسانی

چهارشنبه 29 دی 1395 5:47:04 ق ظ .

آمار بازدیدکنندگان

امروز289
دیروز334
هفته935
ماه5511
کل60466

1
آنلاین
چهارشنبه, 29 دی 1395 20:11

شعار سال

اقتصاد مقاومتی ، اقادام و عمل