کمیته برنامه ریزی شهرستان ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، پیرو مصوبات دومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در تاریخ 95/5/2 با موضوع بررسی و تصویب سهم شهرستانی اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور، کمیته برنامه ریزی شهرستان های استان به ریاست فرمانداران و دبیری نمایندگانی از سازمان برنامه و بودجه استان برگزار و نسبت به تعریف و تصویب پروژه های اولویت دار شهرستان ها در بخش های مختلف اقدام گردید.

جهانشاهی، سرپرست معاونت هماهنگی برنامه و بودجه استان با اشاره به اهمیت و جایگاه کمیته برنامه ریزی شهرستان ها افزود: کمیته برنامه ریزی هر شهرستان نقش بسزایی در پیشبرد و تحقق اهداف و برنامه های کلان توسعه آن شهرستان در بخش های مختلف دارد. وی به استمرار برگزاری این جلسات در طول سال جاری تاکید کرد و گفت: بررسی آخرین وضعیت و پیشرفت فیزیکی پروژه ها، میزان تخصیص و جذب اعتبارات توسط دستگاه اجرایی و آگاهی از اقدامات و پیگیری های انجام شده جهت مبادله موافقتنامه های عمرانی از جمله وظایف کمیته برنامه ریزی هر شهرستان می باشد.

جهانشاهی اظهار امیدواری کرد که با یک برنامه ریزی دقیق و جامع می توانیم نسبت به تکمیل و بهره برداری از پروژه های نیمه تمام استان اقدام نماییم.

معرفی رئیس سازمان

مهندس محمّدهادی آرین

پروژه های قابل واگذاری استان

سایت های مرتبط

آخرین بروز رسانی

پنج شنبه 05 اسفند 1395 9:41:27 ق ظ .

آمار بازدیدکنندگان

امروز280
دیروز335
هفته280
ماه8332
کل73227

6
آنلاین
دوشنبه, 09 اسفند 1395 15:52

شعار سال

اقتصاد مقاومتی ، اقادام و عمل