چهارشنبه     24/مرداد/1397 

photo6003391650560323363

سومین جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان  با حضور عبادی نماینده ی ولی فقیه ، آرین رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دیگر اعضاء برگزار گردید.

photo6003391650560323362کمیته تخصصی آموزش ، ذیل کارگروه آموزش ، پژوهش و فناوری استان با حضور اعضای کمیته در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی روز چهارشنبه مورخ 09/05/1397 برگزار شد .

در این جلسه ، محمد فرنگی نوفرست مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان ضمن بیان گزارشی از عملکرد آموزشی کارکنان دولت به ارایه آسیب ها و چالشهای موجود؛ با توجه به ساختار و محتوای دوره های آموزشی مصوب نظام آموزش کارکنان دولت پرداخت و در ادامه خواستار همکاری و مساعدت دانشگاه ها و سایر موسسات آموزشی در جهت اجرای نیازسنجی و طراحی دوره های آموزشی جدید مشاغل عمومی شد .new

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی ، که صبح امروز در جلسه شوراي عشايري استان سخن مي گفت با بيان اين مطلب ، افزود: مسئولين ذي ربط بايد در عمل نشان دهند که عشاير ذخائر انقلابند و به همان اندازه و ميزان به آنان توجه شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی، سيد مجتبي علوي مقدم، با بيان اينکه عشاير نبايد در بستر ادارات گرفتار شده و معطل بمانند، افزود: عشاير به عنوان قشري مهم ، موثر و در عين حال مظلوم بايد به طور جد از سوي مسئولين مورد توجه قرار گيرند و به هيچ وجه نبايد در گيرودار مباحث اداري گرفتار شده و معطل بمانند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبي، با اشاره به اينکه همه اقدامات منوط به در اختيار داشتن پول و اعتبار نيست ادامه داد: برخي مواقع يک هم افزايي و هم پوشاني اداري و بين بخشي مي تواند بسياري از مشکلات را حل كند اين در حاليست كه استفاده درست از منابع و امكانات در اختيار در ادارات و دستگاه ها نيز تا حد زيادي در رفع مشكلات مهم و موثر است.
علوی مقدم، با بیان اینکه رفع مشکلات عشاير از مهمترين وظايف مديران و متوليان اين بخش است ادامه داد: عشاير به فرموده امام راحل(ره) ذخائر انقلابند و ما به عنوان مسئول بايد در عمل به معني واقعي کلمه اين مهم را نشان دهيم.
وی صداقت، شجاعت ، پاک دستی و تدین را از ويژگي هاي اخلاقي عشاير دانست و تصريح کرد: مديران بايد از تمام توان و ظرفيت اداري و کاري براي رفع مشكلات اين قشر عزيز استفاده كنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی، به تلاش بيش از پيش مديران در شرايط فعلي اشاره کرد و ادامه داد: پاسخگويي به موقع به مکاتبات، تکريم مردم و احترام به آنان، تعامل با ساير دستگاه هاي اجرايي و حل و فصل مشكلات با تقويت ارتباط با مديران فرادستي درمركز از جمله اموري است كه در ارزيابي مديران مورد توجه قرار خواهد گرفت.
علوی مقدم ، با بیان اینکه ما امانت دار مردم هستيم ، افزود: همه ما وظيفه خدمت رساني به مردم را داريم و هرکس در اين امر حتي به اندازه بسيار کمي كوتاهي كند بايد در مقابل ملت و مردم در پيشگاه الهي پاسخگو باشد.

همچنین به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ این جلسه با حضور حمید جهانشاهی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برگزار گردید.